Péči​​ o ​​filtrační​​ zařízení​​
nechejte ​​na​​ nás

Naše filtrační média toho vydrží hodně. Stoprocentně bezúdržbová ale bohužel nejsou. Jejich životnost ovlivňuje kvalita vstupní vody, její spotřeba i nečekané události při cestě pitné vody do vaší sklenice. Údržba filtračního zařízení vás nemusí stresovat. O všechno se postaráme od začátku do konce.

Připomeneme vám pravidelné kontroly

Společně naplánujeme termín údržby, který se vám bude nejlépe hodit. Na kontrolu vás vždy s předstihem upozorníme a doladíme všechny potřebné detaily .

Kompletní péče 
od A do Z

Každá situace je jiná – a podle toho k nim také přistupujeme. Navrhneme nejlepší řešení pro vás, provedeme montáž, vysvětlíme vám, jak se zařízením zacházet, a zajistíme servis. Potřebujete vyřešit individuální poptávku? Žádný problém, jsme tady pro vás.

Kvalifikovaný
tým

Náš tým pravidelně prochází školením od výrobců a je v kontaktu s celou škálou odborníků. Účastníme se zahraničních veletrhů a neustále čerpáme novinky z oblasti úpravy vody. Přinášíme vám díky tomu tu nejlepší péči o vaše filtrační zařízení.

Jak probíhá servis:
  1. S dostatečným předstihem vám dáme vědět, že je na čase vykonat servisní prohlídku.
  2. Dohodneme se s vámi na vyhovujícím termínu, vyslechneme vaše požadavky a vyrazíme za vámi.
  3. Servisní technik se postará o dezinfekci systému a výměnu opotřebených filtračních vložek. Zkontroluje, jak funguje celá technologie i jednotlivé komponenty, a provede kontrolu těsnosti.

Díky uvedeným krokům zajistíme odpovídající účinnost filtrace, nezávadnost upravené vody a správný chod celého systému. Pravidelný servis prodlouží životnost vašeho vodního filtru, doporučujeme ho proto nepodceňovat.

Individuální servisní smlouvy pro firmy

Máte specifické požadavky? Potřebujete službu na míru svým potřebám? Společně dáme dohromady individuální servisní smlouvu.

Vše budete mít pod kontrolou a za jasně stanovených podmínek spolupráce. Jako součást servisní smlouvy nabízíme i servisní nástup do 24 hodin.

Používané servisní materiály

Filtrační vložky s certifikáty kvality

Filtrovaná voda přichází do každodenního styku s naším organismem. Její kvalita proto musí být přísně kontrolovaná. Veškeré filtrační vložky dovážíme výhradně z Velké Británie. Všechny mají certifikáty kvality s osvědčením WRAS a FDA. Můžeme díky tomu zaručit účinnost filtrace a kvalitu filtrované vody.

Chemické prostředky bez nebezpečných vedlejších látek

Abychom zabránili mikrobiologické závadnosti, používáme tu nejúčinnější metodu dezinfekce. Má mnohem vyšší dezinfekční účinky než chlor, ale zároveň při jejím použití nevznikají oproti chloru nebezpečné vedlejší látky (THM - dioxiny, chlorfenoly). Vše je potravinářsky schváleno.

Nejlepší spojovací materiál

Nejlepší z nejlepších – takové jsou spojovací materiály britského výrobce John Guest. Snadno se používají a jsou maximálně spolehlivé. Veškerý instalační materiál používáme výhradně od této značky. Můžeme díky tomu zaručit maximální bezpečí a minimální riziko nehod.

Spolupracujte s námi...

Jste kuchyňské nebo interiérové studio? Nebo pracujete v oboru vodoinstalatérství
a chtěli byste s námi spolupracovat? Dejte nám o sobě vědět.

Navázat spolupráci