Jediné filtrační zařízení uleví životnímu prostředí od tisíců PET lahví.

mytapp

Umožníme vám získat čistou a zdravotně nezávadnou vodu z kohoutku – to vše s minimálním dopadem na životní prostředí i váš rodinný rozpočet.

Příběh mytapp

Před pár lety jsme si stanovili jasnou vizi: vysvětlíme lidem, že nejlepší tekutinou, kterou mohou svému tělu dopřát, je voda. Čistá, jemná a chutná voda – bez příchutí, aromat nebo barviv. Byli jsme totiž překvapeni, jak málo lidí pije obyčejnou vodu. A ti, kteří ji pijí, se zase často nezabývají jejím původem nebo kvalitou.

Lidské zdraví však nebylo naší jedinou motivací. Větší pozornost jsme začali věnovat i životnímu prostředí, které je zahlceno plasty. Rozhodli jsme se mu tedy ulevit alespoň od PET lahví, bez kterých se může snadno obejít každý z nás.

Naše nelehké, ale naprosto jasné cíle jsme krůček po krůčku začali plnit. Prováděli jsme (a stále provádíme) analýzy, zjišťovali další fakta a hledali nejvhodnější řešení. Tím se nakonec stal prodej kvalitních filtračních zařízení, která pro vás dovážíme z Německa, Belgie nebo Velké Británie. Naše portfolio dnes tvoří kuchyňské vodní filtry určené pro běžné domácnosti i stojanové výdejníky vody, které jsou výborným řešením pro kanceláře, showroomy, knihovny a další veřejné prostory. Kromě toho nově doplňujeme sortiment i o filtrační zařízení vyrobená na míru pro všechny restaurace, bistra nebo kavárny. Vodu z nich lze využít nejen k přímé konzumaci, ale také k přípravě kávy nebo nejrůznějších pokrmů.

Tři základní pilíře

Zdraví

Příroda

Finance

Středobody života – i tak bychom mohli nazvat naše základní pilíře, kterými jsou zdraví, příroda a finance. V mytapp se zajímáme o každý z nich a proměňujeme je v přidanou hodnotu naší společnosti. Vaše zdraví ani naše planeta nám nejsou lhostejné – stejně jako vaše finance. Pokud to cítíte podobně, udělejte spolu s námi první krok ke změně a pořiďte si svůj filtr na vodu ještě dnes.